RadarFooty ÎnapoiContEN

Serie A · Tabele

2026-27 · Acasă, în deplasare și forma recentă, plus cum se termină de obicei meciurile fiecărei echipe — fiecare cifră din rezultatele oficiale, cu media ligii alături.

Clasamentul formei: ultimele 6 meciuri n = 20

Clasamentul făcut doar din ultimele 6 meciuri de campionat ale fiecărei echipe (acasă sau în deplasare), cel mai recent în dreapta. Arată cine e în formă ACUM, nu cine a strâns puncte la începutul sezonului.

#EchipaMVEÎGMGPUltimele 6Gol.Pct
1FC Internazionale Milano6510178VVVEVV+916
2SS Lazio6510145VEVVVV+916
3Como 19076411115VVÎEVV+613
4Frosinone Calcio6411138VVEVÎV+513
5Torino FC6411117VÎEVVV+413
6AC Milan6330126VEEVEV+612
7AS Roma6330116VVEEVE+512
8Cagliari Calcio631258VVVEÎÎ−310
9SSC Napoli6222108ÎVEVÎE+28
10Bologna FC 1909622288EÎEVÎV08
11Juventus FC622288VEÎVEÎ08
12AC Monza62131211EÎVÎVÎ+17
13Atalanta BC6204810VÎÎÎVÎ−26
14US Lecce6204712ÎÎVÎÎV−56
15US Sassuolo Calcio6123913EVÎEÎÎ−45
16ACF Fiorentina6114813ÎÎVEÎÎ−54
17Genoa CFC6114511ÎÎEÎVÎ−64
18Parma Calcio 19136114512EÎVÎÎÎ−74
19Udinese Calcio6105815VÎÎÎÎÎ−73
20Venezia FC6105614ÎÎÎÎÎV−83

Ordinea: puncte, golaveraj, goluri marcate — nu departajarea oficială.

Clasament acasă n = 75

Doar meciurile jucate pe teren propriu: aceleași puncte (3 la victorie, 1 la egal), aceeași ordine simplă (puncte, golaveraj, goluri marcate) — nu departajarea oficială.

#EchipaMVEÎGMGPGol.Pct
1FC Internazionale Milano4400156+912
2AS Roma4310103+710
3SS Lazio431084+410
4AC Milan330082+69
5Frosinone Calcio430195+49
6Atalanta BC430174+39
7SSC Napoli421185+37
8Como 1907321041+37
9US Sassuolo Calcio321064+27
10Juventus FC421154+17
11AC Monza320184+46
12Torino FC420267−16
13Cagliari Calcio411224−24
14Parma Calcio 1913411236−34
15Genoa CFC411248−44
16US Lecce310248−43
17Venezia FC410338−53
18Bologna FC 1909402247−32
19Udinese Calcio401327−51
20ACF Fiorentina401339−61

Clasament în deplasare n = 75

Doar meciurile jucate în deplasare, cu aceleași reguli ca tabelul de acasă. Diferența dintre cele două arată cât contează terenul pentru fiecare echipă.

#EchipaMVEÎGMGPGol.Pct
1SS Lazio440081+712
2Como 19075311106+410
3Cagliari Calcio430145−19
4AS Roma422093+68
5Torino FC421174+37
6FC Internazionale Milano321063+37
7AC Milan413065+16
8US Lecce420254+16
9Bologna FC 1909420243+16
10SSC Napoli41125504
11Frosinone Calcio31114404
12Juventus FC31114404
13Udinese Calcio310279−23
14ACF Fiorentina310258−33
15US Sassuolo Calcio5014612−61
16AC Monza5014714−71
17Atalanta BC300337−40
18Genoa CFC300315−40
19Venezia FC300338−50
20Parma Calcio 1913400429−70

Goluri pe echipe n = 75

Pentru fiecare echipă, în meciurile ei din acest sezon: de câte ori au marcat ambele echipe, de câte ori s-au dat 3 sau mai multe goluri (2-1 da, 1-1 nu), de câte ori n-a primit gol și de câte ori n-a marcat. Rândul ligii, sus, e reperul pe aceleași meciuri; atinge un procent ca să vezi intervalul de 95 %.

Echipameciurimarcate / meciprimite / meciambele marchează3+ golurifără gol primitfără gol marcat
Liga751,501,5057 %43 din 7560 %45 din 7522 %33 din 15022 %33 din 150
SS Lazio82,000,6250 %4 din 862 %5 din 850 %4 din 80 %0 din 8
FC Internazionale Milano73,001,2971 %5 din 786 %6 din 729 %2 din 70 %0 din 7
AS Roma82,380,7538 %3 din 862 %5 din 862 %5 din 812 %1 din 8
Como 190781,750,8862 %5 din 850 %4 din 825 %2 din 825 %2 din 8
AC Milan72,001,0071 %5 din 757 %4 din 729 %2 din 70 %0 din 7
Frosinone Calcio71,861,2943 %3 din 757 %4 din 729 %2 din 729 %2 din 7
Torino FC81,621,3875 %6 din 875 %6 din 812 %1 din 812 %1 din 8
Cagliari Calcio80,751,1225 %2 din 825 %2 din 838 %3 din 838 %3 din 8
SSC Napoli81,621,2550 %4 din 850 %4 din 838 %3 din 812 %1 din 8
Juventus FC71,291,1443 %3 din 729 %2 din 743 %3 din 714 %1 din 7
Atalanta BC71,431,5771 %5 din 771 %5 din 714 %1 din 714 %1 din 7
US Lecce71,291,7129 %2 din 771 %5 din 729 %2 din 743 %3 din 7
Bologna FC 190981,001,2550 %4 din 838 %3 din 812 %1 din 838 %3 din 8
US Sassuolo Calcio81,502,0088 %7 din 875 %6 din 80 %0 din 812 %1 din 8
AC Monza81,882,2588 %7 din 888 %7 din 812 %1 din 80 %0 din 8
Udinese Calcio71,292,2971 %5 din 771 %5 din 70 %0 din 729 %2 din 7
Genoa CFC70,711,8657 %4 din 743 %3 din 70 %0 din 743 %3 din 7
ACF Fiorentina71,142,4371 %5 din 786 %6 din 70 %0 din 729 %2 din 7
Parma Calcio 191380,621,8850 %4 din 862 %5 din 80 %0 din 850 %4 din 8
Venezia FC70,862,2943 %3 din 743 %3 din 714 %1 din 743 %3 din 7
Doar meciurile de acasă
Echipameciurimarcate / meciprimite / meciambele marchează3+ golurifără gol primitfără gol marcat
Liga751,591,4157 %43 din 7560 %45 din 7523 %17 din 7521 %16 din 75
SS Lazio42,001,0075 %3 din 475 %3 din 425 %1 din 40 %0 din 4
FC Internazionale Milano43,751,5075 %3 din 4100 %4 din 425 %1 din 40 %0 din 4
AS Roma42,500,7550 %2 din 475 %3 din 450 %2 din 40 %0 din 4
Como 190731,330,3333 %1 din 333 %1 din 367 %2 din 333 %1 din 3
AC Milan32,670,6733 %1 din 367 %2 din 367 %2 din 30 %0 din 3
Frosinone Calcio42,251,2550 %2 din 450 %2 din 425 %1 din 425 %1 din 4
Torino FC41,501,7575 %3 din 475 %3 din 40 %0 din 425 %1 din 4
Cagliari Calcio40,501,0025 %1 din 40 %0 din 425 %1 din 450 %2 din 4
SSC Napoli42,001,2550 %2 din 475 %3 din 450 %2 din 40 %0 din 4
Juventus FC41,251,0025 %1 din 425 %1 din 450 %2 din 425 %1 din 4
Atalanta BC41,751,0075 %3 din 475 %3 din 425 %1 din 40 %0 din 4
US Lecce31,332,6767 %2 din 3100 %3 din 30 %0 din 333 %1 din 3
Bologna FC 190941,001,7575 %3 din 450 %2 din 40 %0 din 425 %1 din 4
US Sassuolo Calcio32,001,33100 %3 din 367 %2 din 30 %0 din 30 %0 din 3
AC Monza32,671,3367 %2 din 3100 %3 din 333 %1 din 30 %0 din 3
Udinese Calcio40,501,7550 %2 din 450 %2 din 40 %0 din 450 %2 din 4
Genoa CFC41,002,0075 %3 din 450 %2 din 40 %0 din 425 %1 din 4
ACF Fiorentina40,752,2575 %3 din 475 %3 din 40 %0 din 425 %1 din 4
Parma Calcio 191340,751,5050 %2 din 450 %2 din 40 %0 din 450 %2 din 4
Venezia FC40,752,0025 %1 din 425 %1 din 425 %1 din 450 %2 din 4
Doar meciurile din deplasare
Echipameciurimarcate / meciprimite / meciambele marchează3+ golurifără gol primitfără gol marcat
Liga751,411,5957 %43 din 7560 %45 din 7521 %16 din 7523 %17 din 75
SS Lazio42,000,2525 %1 din 450 %2 din 475 %3 din 40 %0 din 4
FC Internazionale Milano32,001,0067 %2 din 367 %2 din 333 %1 din 30 %0 din 3
AS Roma42,250,7525 %1 din 450 %2 din 475 %3 din 425 %1 din 4
Como 190752,001,2080 %4 din 560 %3 din 50 %0 din 520 %1 din 5
AC Milan41,501,25100 %4 din 450 %2 din 40 %0 din 40 %0 din 4
Frosinone Calcio31,331,3333 %1 din 367 %2 din 333 %1 din 333 %1 din 3
Torino FC41,751,0075 %3 din 475 %3 din 425 %1 din 40 %0 din 4
Cagliari Calcio41,001,2525 %1 din 450 %2 din 450 %2 din 425 %1 din 4
SSC Napoli41,251,2550 %2 din 425 %1 din 425 %1 din 425 %1 din 4
Juventus FC31,331,3367 %2 din 333 %1 din 333 %1 din 30 %0 din 3
Atalanta BC31,002,3367 %2 din 367 %2 din 30 %0 din 333 %1 din 3
US Lecce41,251,000 %0 din 450 %2 din 450 %2 din 450 %2 din 4
Bologna FC 190941,000,7525 %1 din 425 %1 din 425 %1 din 450 %2 din 4
US Sassuolo Calcio51,202,4080 %4 din 580 %4 din 50 %0 din 520 %1 din 5
AC Monza51,402,80100 %5 din 580 %4 din 50 %0 din 50 %0 din 5
Udinese Calcio32,333,00100 %3 din 3100 %3 din 30 %0 din 30 %0 din 3
Genoa CFC30,331,6733 %1 din 333 %1 din 30 %0 din 367 %2 din 3
ACF Fiorentina31,672,6767 %2 din 3100 %3 din 30 %0 din 333 %1 din 3
Parma Calcio 191340,502,2550 %2 din 475 %3 din 40 %0 din 450 %2 din 4
Venezia FC31,002,6767 %2 din 367 %2 din 30 %0 din 333 %1 din 3

← Serie A: clasament, rezultate

Actualizat 25 oct. 2026